Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Lazarko

Купувам 17" Thinkpad W700/W701(2010-та година)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Купувам зачуван Thinkpad W700/W701. Понуди во ПП.

Благодарм

Информации

Автор
Lazarko
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
147

Повеќе огласи од Lazarko

На врв Дно