Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Lazarko

Купувам 17" Thinkpad P70 / P71

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Купувам добро зачуван Thinkpad p70 или p71. Понуди во ППИнформации

Автор
Lazarko
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
102

Повеќе огласи од Lazarko

На врв Дно