Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
MasteR_#0

Купено Купувам 14/15" лаптоп за ~ 250e

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Купувам 14/15" лаптоп за отприлика 250-300 евра, ќе се користи само за browsing/филмови итн.

Пожелно е да има SSD и барем 8GB рам, процесор барем i3 Skylake. Би дал предност на нешто што своевремено било повисока класа од аспект на изработка/екран/тастатура него ли на перформанси. Батеријата не е многу битно дали држи бидејќи ќе се користи како замена за десктоп.

Понуди во ПП.

Информации

Автор
MasteR_#0
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
96

Повеќе огласи од MasteR_#0

На врв Дно