Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Gucci

Купувам 12-13 инчен лаптоп

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Минимум 8gen i5 и 8gb ram. Батерија барем 2-3 часа да држи.

Информации

Автор
Gucci
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
182

Повеќе огласи од Gucci

На врв Дно