Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Enigma

Купувам 1156 матична и процесор

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Ако има некој останато од антикава, само да се во работна состојба.

Информации

Автор
Enigma
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
44

Повеќе огласи од Enigma

На врв Дно