Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Boldozer

Купувам 1155 матична

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Купувам матична плоча со интел 1155 сокет, во целосно функционална состојба.
Понуди може да ми пуштите во ПП или тука.

Информации

Автор
Boldozer
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
130

Повеќе огласи од Boldozer

На врв Дно