Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Купувам 11,6 инчи ЛЦД Екран 30 пински резолуција 1366x768

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Како што гласи и самиот наслов.
Купувам 11,6 инчи ЛЦД Екран 30 пински резолуција 1366x768.
Нов или половен.
Контакт ПП.

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
46

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно