Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
petre.dimov

Купува монитор 27/32" 4K со USB-C / thunderbolt power delivery

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Здраво,

Купувам монитор 27/32" 4K со USB-C / thunderbolt power delivery.

Нешто слично на:
  • LG-32UN880-B
  • DELL u2720Q

Понуди тука или во пп.

Информации

Автор
petre.dimov
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
104
На врв Дно