Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Goce gl

Кулер за Процесор

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продава кулерот од сликите.истиот е максимално зачуван и краток период користен.доаѓа комплет со сите елементи за интел и амд.на линкот имате целосна рецензија за кулерот и за кој модел се работи.

Цена 1500 денари(фиксна)
Град прилеп(пуштам по карго)

View: https://m.youtube.com/watch?v=lrZtDUoLngU&pp=ygUWZGVlcGNvb2wgZ2FtbWF4eCBndCBiaw%3D%3D

Информации

Автор
Goce gl
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
220

Повеќе огласи од Goce gl

На врв Дно