Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Goce gl

КУЛЕР (НОВ НЕ КОРИСТЕН)

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
1.800 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
НОВ НЕ КОРИСТЕН
НА ЛИНКОТ ИМАТЕ ОД ОФИЦИЈАЛНАТА СТРАНА ДЕТАЛНО
НА YOUTUBE ИМАТЕ МНОГУ ВИДЕА ЗА КУЛЕРОТ ПОБАРАЈТЕ


ЦЕНА 1800 ДЕНАРИ (ФИКСНА)
НАПОМЕНА:КУЛЕРОТ ЌЕ БИДИ ДОСТАПЕН НА КРАЈОТ ОД МЕСЕЦОТ
И МОЖИ ДА СИ ГО РЕЗЕРВИРАТЕ

Информации

Автор
Goce gl
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
88

Повеќе огласи од Goce gl

На врв Дно