Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DemoUser

Продадено Кулер Arctic Liquid Freezer II 360

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
6.400 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Купено од : Производ - Нексио
Нема мана нема проблем се продава поради промена на планови.
Нарачано беше од мене бесплатен LGA1700 кит бесплтано од страната и тој го добивате бидејќи планот беше да се иде на 13та генерација.
Сликите ви кажуваат кога е купено и колку има гаранција.
Слики од самиот кулер немам на пц е закачено и џабе ќе го сликам нема на него никакви оштетувања.

Цена : 6400 денари ако имате некоја понуда околу цена пишете слободно приватна порака.
Контакт/Вибер : +38975651213
Можна лична моја достава реони : центар, лисиче , аеродром , ѓорче петров , карпош.

Информации

Автор
DemoUser
Поднесена
Последна промена
Прегледи
183

Повеќе огласи од DemoUser

На врв Дно