Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Куќиште Thermaltake Versa N24

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

На приодажба Thermaltake Versa N24,
Комплетно фукнционално куќиште, со знаци на користење на горниот дел има плитки гребаници, сепак се работи за куќиште кое што е користено 6+ години.

- Versa N24

Цена 1500ден
контакт ПП или 077 638 126.

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
368

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно