Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gamon

куќиште, плоча лга1200 и рам 2х8гб ддр4 3200

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
7.000 ден.
Истекува

Опис

Комплет матична куќиште и рам.
Растурен е омен пц компјутер и се продаваат деловите комплет 7000 ден.
Рамот е скап, на амазон е преку 100 еур, ама тешко може да се натера да работи со друг рам н а3200, си бара ист таков, инаку работи на 2400 со било кој.
Само комплет.


резервејшн

iface

Информации

Автор
gamon
Поднесена
Последна промена
Прегледи
199

Повеќе огласи од gamon

На врв Дно