Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
omegaRED

Куќиште NZXT H710i

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
7.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам одлично сочувано куќиште NZXT H710i black/white, практично без траги од користење. Купено е од Инсомниа, користено во непушачка просторија. За мој вкус естетски едно од најубавите минималистички куќишта, и изненадувачки добри термални карактеристики и покрај фокусот на тишина и визуелен изглед. Го заменив со NZXT H9 Flow, for science, што би рекол еден поранешен колега.


Фабрички си доаѓа со 3 * NZXT Aer F120, 1 * NZXT Aer F140 case fans + 2 NZXT HUE аRGB LED strips и NZXT Smart Device. Секако, го добивате во кутија со сите пропратни додатоци.

Цена 7.000 денари. Опција со 2 дополнителни нови некористени NZXT Aer P140 (Static Pressure) вентилатори за 8.000 денари.
  • Ми се допаѓа
Реакции: gOJDO

Информации

Автор
omegaRED
Поднесена
Последна промена
Прегледи
169

Повеќе огласи од omegaRED

На врв Дно