Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
eX3v1l

Куќиште - CM 590

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Во перфектна состојба. Може комплет со напојување - CM G550M 80 Brzone + 2000 мкд.

Информации

Автор
eX3v1l
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
1671

Повеќе огласи од eX3v1l

На врв Дно