Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DemoUser

Продадено Куќиште ASUS Prime AP201 Black

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Донесено како поклон седи НЕОДПАКУВАНО ВО ОРИГИНАЛ КУТИЈА ВООПШТЕ НЕОТВОРЕНО.


Слики се непотребни затоа што е БУКВАЛНО НЕОДПАКУВАНО НЕПИПНАТО исто кога би го купиле вие од продавница.

Контакт/Вибер : +38975651213

Цена : Проценете сами колку вреди и понудете во приватна порака.

Информации

Автор
DemoUser
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
193

Повеќе огласи од DemoUser

На врв Дно