Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DemoUser

Продадено Куќиште ASUS Prime AP201 Black No.2

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Купено на 08.08.2023 од сетек.
Користено 18 дена.
Кулерот кој иде со куќиштето го нема.
Гарантирам дека куќиштето нема никаква , грепка , оштетување , или било каков проблем слободно дојдете гледајте го ако не верувате.

Цена : Проценете колку вреди и пишете порака ако сте сериозен купец да се договориме одма да не седи во кутија.

Контакт/Вибер : +38975651213

Информации

Автор
DemoUser
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
441

Повеќе огласи од DemoUser

На врв Дно