Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dejan_str

Конфигурација

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Core i 3 10100f
16gb fury 2666 rgb ram
Asus prime b460p
120gb gigabyte ssd 500gb hd
Gtx 1060 6gb gigabyte aurus
Psu power pox 500w
Case power box

Информации

Автор
dejan_str
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
1320

Повеќе огласи од dejan_str

На врв Дно