Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
despotovikj

Конфигурација

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Здраво на сите,

Ве замолувам за проценка на следнава конфигурација:


i5 3570
8gb ram
256ssd
rx580 4gb xfx
cooler master case enforcer
psu 400w cooler master

Ви благодарам.

Информации

Автор
despotovikj
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
87

Повеќе огласи од despotovikj

На врв Дно