Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Mao

Конфигурација R9 3900X, B450-F, 32GB RAM, RTX 3080

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.500 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
MB: Asus Rog Strix B450-F Gaming II
CPU: Ryzen 9 3900X 12c/24t
RAM: Kingston DDR4 32GB (4x8GB) 3200Mhz
COOLER: Dark Rock Pro 4
GPU: MSI RTX 3080 Ventus
CASE: CM HAF 922
PSU: CM 850W Silent Pro M2
NVME: 256GB Samsung Evo Plus
HDD: 1TB WD Blue

Топтан цена: 1500 евра

MB+CPU+RAM = 400 евра.

Информации

Автор
Mao
Поднесена
Последна промена
Прегледи
530

Повеќе огласи од Mao

На врв Дно