Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dejan_str

Конфигурација гејминг

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Ке ве молам за проценка на следнава конфигурација.
Intel i7 8700KF
Asus strix z390f gaming
Gigabyte rtx 2060 aurus oc
32gb ram 2666mhz kingston
500w real power psu hercules
480gb ssd kingstom sata

Информации

Автор
dejan_str
Поднесена
Последна промена
Прегледи
194

Повеќе огласи од dejan_str

На врв Дно