Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
tenkot

Конфигурација ASUS P6T7 WS SuperComputer/ Xeon e5520 / 1060 6gb/1024gb HyperX ddr3/ Corsair H50

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
400 €
Истекува

Опис

Здраво дечки, ако може проценка:

ASUS P6T7 WS SuperComputer
Xeon e5520
24gb Kingston HyperX FURY
Corsair Hydro H50
Gigabyte 1060 6gb
Kingston SSD 128gb
Chieftec 750w
Antec GX500

Информации

Автор
tenkot
Поднесена
Последна промена
Прегледи
442
На врв Дно