Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Komplet maticni so procesori i ramovi.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Kombo ploci komplet so g5905 procesori , 4gb ram ddr4.
Sleduvaat samo plocite.
Cena 4000 den od kombo.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
705

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно