Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DemoUser

Комплет конфигурација проценка

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Барам проценка на деловиве од конфигурацијава со тоа што не се делат и продаваат посебно туку стрикно комплет.
Зависно од проценките ќе се одлучи дали ќе иде на продажба.
Конфигурацијата си се користи сеуште и си работи без никаков проблем.

Матична : ASRock Z390 Phantom Gaming-ITX/ac = гаранција нема

Процесор : Intel Core i9-9900K = гаранција истечена пред 1 месец.

CPU Cooler : Noctua NH-U12A chromax black = Купен на 04.09.2023 гаранција има

Рам меморија : Corsair 64GB Model Number : CMK64GX4M2D3600C18 = Купен на 25.07.2023 гаранција има

NVME SSD : Samsung SSD 970 EVO Plus 1TB = гаранција нема

Информации

Автор
DemoUser
Поднесена
Последна промена
Прегледи
139

Повеќе огласи од DemoUser

На врв Дно