Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
iface

Kompjuterski delovi

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Se prodavaat poveke kompjuterski delovi

Graficki
Xfx rx 580 8gb, 4000mkd
Sapphire rx 570 8gb, 3750mkd
Asus rx 580 4gb, 1 dvi output, 3000mkd

Maticni
Asus prime h370-a, 3000mkd

Ram
4gb ddr4 2400mhz dimm 400mkd

Fan
Intel stock cooler, 280mkd

Kargo da
Zamena ne
Info vo poraka

Информации

Автор
iface
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
443

Повеќе огласи од iface

На врв Дно