Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
xbl9k

Продадено Компјутерски делови

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Здраво,

Се продаваат следните делови:

AMD ryzen 5 3200g - 2000 денари
2x8 gb ddr4 2666mhz ram - 1800 денари
Cpu : i5 2500K
mb: Asus PBZ77-V LX2
ram: 2x8gb 1600mhz - матична процесор со сток кулер и рам комплет 4000 денари

Може и замена, понуди пп.

Информации

Автор
xbl9k
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
379

Повеќе огласи од xbl9k

На врв Дно