Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Kombo ploca B450 , cpu amd 1600 , 4gb ram.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
100 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Maticna ploca msi b450 , amd ryzen 1600 , 4gb ram ddr4.
Komplet so kutija i dodatoci.
Cena fiksno 100e.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
174

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно