Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Комбо пакети B450/B550 AM4, AMD Ryzen 5 3600X, 16GB DDR4-3200 RGB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
15.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам комобовци со нови плочи, рам, кулер и половен процесор со 1 година гаранција.

MB: Asrock B450M-HDV
CPU: AMD Ryzen 5 3600X
CPU Cooler: Arctic Alpine 23
RAM: Geil EVO X II 2x8GB DDR4-3200 CL16 RGB AMD Ryzen EditionЦена: 15000 денари


MB: Gigabyte B550M-DS3H
CPU: AMD Ryzen 5 3600X
CPU Cooler: Arctic Alpine 23
RAM: Geil EVO X II 2x8GB DDR4-3200 CL16 RGB AMD Ryzen EditionЦена: 17000 денари

075 437-061, Кирил
  • Ми се допаѓа
Реакции: GGTT1

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
275

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно