Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
outsider

Продадено Комбо матична + процесор + рам

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
36.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://rog.asus.com/motherboards/rog-strix/rog-strix-z590-f-gaming-wifi-model/
Се продава следното комбо:
Матична: ASUS ROG STRIX Z590-F GAMING WIFI Z590 (ComputerUniverse, користена 5 дена и целосно тестирана)
Процесор: Intel Core i9-11900F (гаранција Анхоч до мај 2024)
Рам меморија: 64gb Corsair Vengeance RGB PRO 3600mhz DDR4; 4 x 16 gb (гаранција 55 месеци Анхоч).
Цена: 36000 МКД.

Информации

Автор
outsider
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
608

Повеќе огласи од outsider

На врв Дно