Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Deksa

Комбо матична, процесор, кулер и РАМ

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Ќе Ве молам за проценка за следново комбо:

Mobo: FM2A88X Extreme4+
CPU: A4-4000 with Radeon™ HD 7480D
Cooler: DeepCool Gamma Archer
RAM: Kingston 4GB DDR3 1600Mhz CL11 KVR16N11S8/4

Нема гаранција, функционираат без проблем, сменета нова паста Arctic МХ4.
Се продаваат само комплет.

Информации

Автор
Deksa
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
202

Повеќе огласи од Deksa

На врв Дно