Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
vikomkd

Комбо I5 9400, B365M-HDV и 16gb 2400mhz

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Здраво, ако може проценка на следниве делови па ако одговара ќе одат на продажба.

Intel Core i5 9400f+DeepCool Gammaxx 300b RED
G.Skill 2x8GB DDR4-2400
Asrock B365M-HDV

Деловите немаат гаранција но се одлично сочувани.

Информации

Автор
vikomkd
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
362

Повеќе огласи од vikomkd

На врв Дно