Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
menansali

Комбо: B365M AORUS ELITE, i5 9400f, RX 550 SAPPHIRE

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
12.000 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
menansali
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
194

Повеќе огласи од menansali

На врв Дно