Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
steelseries

Kingston HyperX Predator

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.600 ден.
Истекува

Опис

Продавам кит од 2х8 ДДР4 HX432C16PB3K2/16.
Купени 2018 од сетек, гаранцијата е некаде во фиока, незнам дали е преостаната, но скоро година дена стојат во фиока.
Нема никаков проблем со стиковите.

Само охрид.
Цена: 2600 денари

Информации

Автор
steelseries
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
291

Повеќе огласи од steelseries

На врв Дно