Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
NikacXMKD

Продадено Kingston HyperX Predator 32GB(2x16GB) DDR4 3600MHz CL17 RGB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
5.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Ve molam procenka za sledniov RAM:
Kingston HyperX Predator XMP 32GB(2x16GB) DDR4 3600MHz CL17 RGB

Kupen 2021, so garancija do 2026ta Januari.

Kupen 12.000 denari, raboti kako ocekuvano, bez nikakov problem.

Информации

Автор
NikacXMKD
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
109

Повеќе огласи од NikacXMKD

На врв Дно