Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Spamalot

Kingston HyperX 8 GB Kit (2x4) Dual Channel Kit 1333MHz

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
800 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам 2 парчина ддр3 рам меморија за десктоп компјутер, 4GB, 1333Mhz
Цена за едно парче 800 ден.

Информации

Автор
Spamalot
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
166

Повеќе огласи од Spamalot

На врв Дно