Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Nem_Akata

Kingston Fury Beast CL16 DIMM 32GB DDR4 3200MHz (1x32GB)

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Има уште 3+ години гаранција, купена од Анхоч.
https://anhoch.com/product/599876445/dimm-32gb-ddr4-3200mhz-kingston-fury-beast-cl16
Слободно пишете ми ПП или на Telegram/WhatsApp:
+389 77 996 716

Го продавав еднаш, ама еве го пак на оглас. Функционално, има гаранција, имам направено и тестови, сѐ е ок со плочата.

Без карго, во Бутел/Радишани сум.

Информации

Автор
Nem_Akata
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
70

Повеќе огласи од Nem_Akata

На врв Дно