Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Davko010

Kingston A2000 250GB M.2 PCIe Gen3

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
800 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.kingston.com/datasheets/A2000M_prelim_us.pdf
Продавам М.2 SSD, купено е на 18.06.2020 од Сетек, гаранцијата е истечена. Sequential Read/Write: 2,000/1,100 MB/s Random 4K Read/Write: 150,000/180,000 IOPS
Цена : 900 денари.

Информации

Автор
Davko010
Поднесена
Последна промена
Прегледи
442

Повеќе огласи од Davko010

На врв Дно