Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Isak Keyten

Kingston 8gb DDR3 1600mhz

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

ОписSpecificno ovoj model poso vise iam eden, mi treba use eden za vtoriot slot :)
Ili ako nekoj ima 2x8gb ddr3 1600mhz i saka trampa 2 za 1 + cena na 1 stik, zaradi kompatibilnost.

Информации

Автор
Isak Keyten
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
175

Повеќе огласи од Isak Keyten

На врв Дно