Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Fatal1ty_

Продадено Kingston 4GB SoDIMM 1600MHz

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
500 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
Fatal1ty_
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
54

Повеќе огласи од Fatal1ty_

На врв Дно