Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dejan_str

Камера за видео надзор

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Ми треба камера за видео надзор надворешна (не мора водоотпорна да е), да има автоматско ротирање и пратење, да има клауд и сопствена вифи за снимање . Имам tp link topo c310 ми врка работа но не ротира и не ми опфаќа цел простор. Ве молам понудете нешто ново или половно.
Ви благодарам.

Информации

Автор
dejan_str
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
286

Повеќе огласи од dejan_str

На врв Дно