Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
HardCorec

Каде да се купи "INR 18650 M26 4S1P" ?

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

После долга дружба, откажаа батериите на Робот правосмукалката...
Дајте ум од каде може да се набави ваква батерија.

Бтњ, се работи за Lenovo E1 (D450) Robot Vacuum

Информации

Автор
HardCorec
Поднесена
Последна промена
Прегледи
288

Повеќе огласи од HardCorec

На врв Дно