Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Вајкинг

Just Fans

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
2.400 ден.
Истекува

Опис

Продавам неколку кулери кои ми се врткаат по дома и не ги користам. Сите се во одлична состојба. Сликите се направени со J6 2018 :/

CoolerMaster MasterFan 120AB Air Balance (PWM 650-1300 RPM, 5v 3pin ARGB) - 500 денари


CoolerMaster MasterFan MF140R (PWM 650-1500 RPM, 5v 3pin ARGB) - 600 денари


CoolerMaster MasterFan Pro 140AP Air Pressure RGB (PWM 650-1550 RPM, 12v 4pin RGB or Red/Blue) - 600 денари

Информации

Автор
Вајкинг
Поднесена
Последна промена
Прегледи
650

Повеќе огласи од Вајкинг

На врв Дно