Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Tose1991

JBL Xtreme bluetooth звучник, Sony srs xb501g bluetooth звучник со Google assistant, iPhone 14 Pro

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
8.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
1. JBL Xtreme оргинален bluetooth звучник.
Звучникот е во одлична состојба многу зачуван,има перфектен звук и одличен бас.Доаѓа со оргинален полнач и carrying strap.

Не прифаќам замени

Цена-8000 денари


2. Sony srs xb501g bluetooth Звучник со Google assistant.Звучникот има многу квалитетен звук,одличен бас и е доста гласен,погласен од Sony xb43,sony xg300,Jbl xtreme.Тој е во класата на Sony xg500.Има Nfc,Live sound и Exstra bass ip65 сертификат за водоотпорност.Моќност 90W.Одличен е за забави.Доаѓа со оргинален полнач.Има опција да се стави на трипод.Многу редок примерок,никогаш не се продавал кај нас купен е во Германија.Звучникот е во одлична состојба користен неколку месеци многу малку.

Не прифаќам замени

Цена 10500 денари


3. iPhone 14 Pro Purple 128Gb 98% BATTERY health.Како нов,никогаш сервисиран,работи FACE ID, TRUE TONE.Доаѓа со маска, брз полнач и кабел 2 метра.Купен од Америка.Работи на сите мрежи

Не прифаќам замени

Цена 750 евра фиксно


Локација-Скопје

  • Ми се допаѓа
  • Уау
Реакции: MacRazor и Psycore

Информации

Автор
Tose1991
Поднесена
Последна промена
Прегледи
296
На врв Дно