Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
MasteR_#0

Jabra Elite 3 Navy

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.jabra.com/bluetooth-headsets/jabra-elite-3
Продавам Jabra Elite 3 Navy боја купени пред месец дена, искористени се 2 пати и вратени се во кутија, сфатив дека не ми одговара ваков тип на in-ear слушалки.
Доаѓаат во целосно пакување и со скоро 2 години преостаната гаранција.

Информации

Автор
MasteR_#0
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
1501

Повеќе огласи од MasteR_#0

На врв Дно