Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
boksata

Itx motherboard and psu

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Купувам itx матична am4 за ryzen 5 5500 и itx напојување.
Предност има матичната, пред да се порачва од странство.
Може да се уфрли и м2 ссд од 500гб ако има комплет.

Информации

Автор
boksata
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
64

Повеќе огласи од boksata

На врв Дно