Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
BaDMaN

Итно купувам лаптопи Lenovo T430, L440 или Dell Latitude 5440

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен со траги на користење
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Имам потреба од 4 лаптопи независно од конфигурација

Lenovo T430,
Lenovo L440 или
Dell Latitude 5440

Да биде од тие 3 модели, исправни без проблеми.

Контакт 070/438-762 Viber пишете.

Информации

Автор
BaDMaN
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
172

Повеќе огласи од BaDMaN

На врв Дно