Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
spanska

Исправна матична плоча од HP TPN-C125

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Матичната е исправна и доаѓа во комплет со сите пластики кои не се баш во најдобра состојба.

Информации

Автор
spanska
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
88

Повеќе огласи од spanska

На врв Дно