Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Mikaxsus

Продадено Isoacoustic Aperta

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
85 €
Истекува

Опис

Да се ослободам од уште малку опрема:

Isoacoustic Aperta Subwoofer Isolation - 100 85eur

Дел од опремата со Schiitот беше, така да и ова ќе оди. Одлично сочувани и доаѓаат со оригинално пакување.

Информации

Автор
Mikaxsus
Поднесена
Последна промена
Прегледи
449

Повеќе огласи од Mikaxsus

На врв Дно