Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dejan_str

IR head tracker

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Дали некој продава ir head tracker за симулации посебно за dcs world.
Дали некој продава, знаете каде има и препорачајте .
Ви благодарам.

Информации

Автор
dejan_str
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
111

Повеќе огласи од dejan_str

На врв Дно