Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Banjifiko

Продадено IPS монитор LG 23MP65

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.lg.com/africa/monitors/lg-23MP65HQ-P
Продавам FHD монитор LG 23MP65 (IPS) без мртви пиксели, сочуван максимално, колку што може да се види од сликите.
Има VESA, од приклучоци: HDMI, DVI-D, VGA.

Цена 2500 денари.

Не праќам по карго, sorry.

Информации

Автор
Banjifiko
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
478

Повеќе огласи од Banjifiko

На врв Дно